Prywatna Szkoła Muzyczna ProTalentArt
Oddziały w Obornikach Śląskich i Żmigrodzie

  Szkoła muzyczna ProTalentArt została utworzona by dać możliwość rozwijania i kształcenia zainteresowań muzycznych u dzieci, młodzieży ale również osób dorosłych.
  Dzięki profesjonalnej kadrze składającej się z ludzi, dla których przekazywanie wiedzy jest życiową pasją, możemy zagwarantować najwyższy poziom kształcenia. Bez względu na wiek ucznia i poziom jego zaawansowania, dopasujemy zajęcia indywidualne  z wybranego instrumentu oraz grupowe lekcje teorii muzyki do jego potrzeb.
  W naszej szkole poza teorią i zajęciami indywidualnymi z instrumentu głównego, oferujemy również zajęcia w zespołach jednorodnych i mieszanych.
  Stając się uczniem naszej szkoły, stajesz się członkiem artystycznej społeczności, gdzie piękno muzyki jest wartością nadrzędną.

  Szkoła Muzyczna kształci w dwóch cyklach nauczania:
  cykl 6 letni – uczniowie w wieku od 6 do 10 lat
  cykl 4 letni – uczniowie w wieku od 8 do 18 lat oraz osoby dorosłe

  Rekrutujemy do następujących klas instrumentalnych:

  klasa fortepianu, skrzypiec, altówki, wiolonczeli, gitary, harfy, fletu poprzecznego, klarnetu,saksofonu, trąbki, puzonu, waltornii, klasa instrumentów perkusyjnych.
  O utworzeniu danej klasy instrumentu decyduje ilość zgłoszeń.
  Aktualnie prowadzimy zajęcia w klasach gitary, harfy, akordeonu, fortepianu i skrzypiec.

  Zajęcia odbywają się w cyklu popołudniowym.Tygodniowy wymiar zajęć to:

  – dwie lekcje indywidualne z nauczycielem instrumentu
  – lekcje teorii – zajęcia grupowe „ Podstawy kształcenia słuchu”, „ Rytmika”

  Nauka w Szkole Muzycznej ProTalentArt w roku szkolnym 2017/2018 objęta jest opłatą w wysokości 4000 zł brutto rocznie. Opłata ta jest rozkładana na 10 miesięcznych rat w wysokości 400 zł brutto.